הסיפור שלנו

חברת "OPEN – שירותים פיננסים נגישים" קמה במטרה להעניק פתרון אשראי משלים, לאפשר מרחב נשימה וחופש תנועה פיננסי ולסייע לכל מי שצריך לחזור לאיזון כלכלי. לא אחת, אנו מבקשים הלוואה מהגופים הבנקאיים, אך נתקלים במכשולים רבים, בבירוקרטיה מסובכת ומתישה, בזמן המתנה ארוך ולעיתים רבות גם בסירוב לבקשת ההלוואה. חברת "OPEN – שירותים פיננסים נגישים" הינה חברת פינטק שברשותה טכנולוגיה המאפשרת קבלת הלוואה מהירה ומשתלמת.

המערכת מקושרת למקבלי החלטות אשראי, ביניהם נמנים: קרנות מימון פרטיות, מוסדות אשראי חוץ-בנקאי וחברות ביטוח. כל ספקי האשראי שלנו בפיקוח ורגולציה של רשות שוק ההון ומיישמים הלכה למעשה את "חוק אשראי הוגן", המעניק הלוואות בתנאים גמישים ונוחים.מגוון מקורות אלה מאפשרים קשת אפשרויות מימון למגוון מצבים וסוגי בקשות שהמערכת הבנקאית אינה מסוגלת להעניק.

המערכת מנגישה למקבלי החלטות האשראי את בקשת האשראי של הלווה, הכוללת קו"ח מתומצתים, מטרת הלוואה, מסמכים תומכים וניתוח פרופיל הפיננסי המציג את יכולת ההחזר של הלקוח.

מידע זה מאפשר למקבלי ההחלטות במקורות המימון, לקבל החלטה מושכלת ומהירה במתן אשראי ובמקביל להשיג את ההלוואה המשתלמת ביותר ללווה.

אנו מאמינים ששילוב טכנולוגיה בפיננסים מביא ליתרונות משמעותיים בתהליך גיוס האשראי. יתרונות הכוללים הורדת עלויות המימון, הגדלת אפשרויות למגוון מצבים פיננסים מורכבים, מענה מכבד ומשתלם למודרי בנקים, קיצור זמן התגובה והבירוקרטיה בתהליך קבלת הלוואה.

אנו לא נלאה אתכם בתהליך ארוך ומורט עצבים. כבר בתחילת הדרך נוכל להעריך את הסיכויים לקבלת ההלוואה, ואנו לא טועים! יש לנו 98% אחוזי הצלחה במענה לקבלת מימון ללקוחות שאנו מחליטים לעבוד איתם.

מיקום
מודיעין
ישראל

אחוזי הצלחה
ההצלחה שלנו בגיוס אשראי
98%

היקף ספקי אשראי
מגוון רחב של מקורות מימון
מעל 1,000

שנת הקמה
הוקם בשנת
2016

שאלון קצר:

ממלאים פרטים בשאלון קצר באתר המאפשר לנתח ולאפיין את הפרופיל הפיננסי שלכם.

יצירת פרופיל פיננסי:

המערכת מתממשקת למאגרי מידע, מנתחת ויוצרת את בקשת האשראי.

התאמת סוגי הלוואה רלוונטיים:

המערכת מאתרת מסלולים וסוגי הלוואות מותאמים לפרופיל שלכם.

אימות נתונים:

השלמת מספר מסמכים נוספים לאימות, בהתאם לצורך.

ניהול מכרז:

שליחת בקשת האשראי לנציגי מקורות המימון, ניהול משא ומתן וסגירת המתווה.

קבלת הלוואה:

חתימה על מסמכי הלוואה.

בשנים האחרונות חל שינוי משמעותי בתחום הלוואות. ההלוואות החוץ-בנקאיות ניתנות בצורה מאורגנת, אחראית ומסודרת, תחת פיקוח ואישור של אגף שוק ההון.

מוסד פיננסי חוץ-בנקאי (non-bank financial institution) הוא מוסד פיננסי כגון חברות כרטיסי אשראי, חברות הלוואות וחברות ביטוח, שאינו מחזיק ברישיון בנקאי ומספק שירותים פיננסים מגוונים.

בתחילת 2018 נכנס לתוקפו חוק המסדיר את ההלוואות החוץ בנקאיות, "חוק אשראי הוגן". חוק האשראי נועד למען הצרכנים, הוא מגביל את גובה הריבית, מחייב כתיבה של חוזה מפורט ומחייב וקובע כללי משחק הוגנים.

בישראל פועלים מעל 1,000 ספקי אשראי חוץ-בנקאי שחלקם חברות ציבוריות הנסחרות בבורסה לניירות ערך. תיק האשראי החוץ-בנקאי הכולל מוערך בעשרות מיליארדים בשנה.

בארצות-הברית ובעולם כולו, ישנם ביקושים בלתי-פוסקים לפתרונות אשראי מגוונים ויצירתיים.המימון החוץ-בנקאי נמצא בשיאו ומעניק הלוואות בהיקפים של מיליארדי דולרים.

רבים חושבים כי הלוואה חוץ-בנקאית תגרור אותם לתשלומי ריבית גבוהים, לתסבוכות ואף לקשיים כלכליים. אך זו טעות!

עם המלצות אולי אפשר להתווכח,
אבל לא עם סיפורי הצלחה!

Open Finance - Solutions שירותים פיננסיים נגישים

״עודד מרמת-גן הוא בעל עסק גדול המתמחה בחומרי אריזה, בשילוט, מעמדי תצוגה, בתכנון וייצור של אמצעי פרסום מתקדמים לתערוכות, אירועים ונקודות מכירה.

"כבר שנים", מספר עודד , "אני נעזר בשירותים הפיננסים של חברת OPEN וחייב להם את הצלחתי. אני וחלק מצוות העובדים במפעל נעזרים בקווי אשראי שמגייסת לרשותנו החברה ביומיום ובמקרים חריגים".
"באחד הערבים", מספר עודד, "שעות לפני שעמדתי לטוס לכנס מקצועי, כרטיס האשראי שלי נבלע ולא הצלחתי להוציא כסף מהכספומט.
לרגע הייתי חסר אונים, אך מיד התעשתי, פניתי לחברת OPEN וחצי שעה לפני שעליתי למטוס, הגיע שליח מטעם החברה עם הכסף הנדרש".

"גם לאחת מעובדות החברה", מוסיף עודד, "שבתה חלתה במחלה קשה והיא נדרשה באופן דחוף לסכום כסף גדול למימון ניתוח בחו"ל, המלצתי על חברת OPEN. בהליך קצר העניקה לה החברה הלוואה כנגד רישום הערת אזהרה על דירת המגורים שבבעלותה.

שירות לקוחות.
077-604-9261

וואטסאפ.
050-712-9192

שעות פעילות.
א-ה 09:00 עד 17:00

כתובת.
הפארק הטכנולוגי עמק האלה 250
מודיעין-מכבים-רעות